środa, 24 kwietnia 2013

"Nazdrowie" - industrialna polska restauracja w Sztokholmie


Na super blogu Emmas Designblogg znalazłam zdjęcia fantastycznych wnętrz restauracji... i tu miłe dla mnie zaskoczenie... polskiej w Sztokholmie. Zaprojektował ją Richard Lindvall, który wykorzystując beton, miedź, białe kafle i fabryczne oświetlenie, wydobył industrialny charakter przestrzeni. Mi szczególnie podoba się wspomniana miedź, na kominku i rurach oświetleniowych.
Zamysł był świetny, natomiast teraz podobno te piękne wnętrza kryją się pod warstwą kiczowatych sportowych ozdób i telewizorów, czyniąc z restauracji paskudny bar:( (nie wiem, czy wyjdzie im to na zdrowie...) Szkoda, ale popatrzmy na te inspirujące zdjęcia sprzed profanacji...


5 komentarzy:

 1. Bardzo oryginalne wnętrze, ale te metalowe krzesła mnie by mnie nie zachęciły żeby tam usiaść - fajne, ale nie na restauracje ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja bym chętnie przysiadła... Mniej wymagająca jestem:)

   Usuń
 2. Hi Karina - you have won the L'oiseau competition on my blog! Please send me an e-mail (I couldn't find your mail address) with your address and I will organise delivery :) PS beautiful blog you have!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oh wow!!!! I'm so HAPPY and thank you!:) My first try and with success:) I'm writing to you in a second...

   Usuń
 3. I want you, all of you. I want to feel you inside me, deep inside me. I want you to tell me when you’re going to cum, hear you moan my name and fuck me harder. Click here and Check me out i am getting naked here ;)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...